Projektai ir pripažinimas

05
07 / 17

5 TGS Baltic teisininkai apdovanoti kaip geriausi 2017-18 metų teisininkai

„Best Lawyers“ leidinys penkis TGS Baltic teisininkus pripažino geriausiais metų teisininkais atitinkamose praktikos srityse. 

03
07 / 17

TGS Baltic konsultavo „Enterprise Investors“ parduodant „Novaturą“

TGS Baltic konsultavo „Enterprise Investors“ jų valdomo didžiausio Baltijos šalyse kelionių organizatoriaus „Novaturas“ pardavimo klausimais. Lenkijos įmonių fondas VI (PEF VI), privataus kapitalo fondas, kurį valdo „Enterprise Investors“, ir smulkieji akcininkai pasirašė sutartį su „Itaka Holdings“ – didžiausia kelionių organizavimo įmone Lenkijoje ir svarbiausiu kelionių organizatoriumi Centrinėje ir Rytų Europoje. 

21
06 / 17

TGS Baltic komanda atstovavo AB INVL Asset Management fondams įsigyjant BaltCap valdomų fondų dalis

TGS Baltic komanda atstovavo AB INVL Asset Management ir jų valdomiems fondams dėl dalių Lithuania SME Fund ir BaltCap Latvia Venture Capital Fund įsigijimo iš UAB SEB Venture Capital. 

02
06 / 17

Eugenija Sutkienė apdovanota už Lietuvos teisinės rinkos vystymą

2017 m. birželio 1 d., Varšuvoje, Eugenija Sutkienė, advokatų kontoros TGS Baltic vadovaujančioji partnerė, apdovanota už Lietuvos teisinės rinkos vystymą (angl. „Market Maker for Lithuania“). Apdovanojimai buvo teikiami už viso gyvenimo nuopelnus advokatams, kurį jo kolegos laiko suvaidinusiu reikšmingiausią vaidmenį kuriant šalies šiuolaikinę teisinę rinką. 

14
05 / 17

TGS Baltic – geriausia advokatų kontora ginčų sprendimo, įmonių teisės, darbo teisės ir energetikos srityse

Remiantis nepriklausomo „Prospera Tier 1 Law Firm Review 2017“ tyrimo duomenimis TGS Baltic yra Nr. 1 advokatų kontora Lietuvoje pagal šias teisines kompetencijas: ginčų sprendimo, įmonių teisės, darbo teisės, energetikos. 

06
05 / 17

TGS Baltic atstovavo UAB FMĮ „Finasta“ dėl AS Lauma International konvertuojamųjų obligacijų įsigijimo

TGS Baltic komanda atstovavo UAB FMĮ Finasta ir jos klientams dėl AS Lauma International konvertuojamųjų obligacijų išleidimo struktūrizavimo ir įsigijimo. Obligacijos leistos su tikslu dalinai finansuoti AS Lauma International vykdomą Felina International AG įsigijimą.

38