Projektai ir pripažinimas

11
10 / 17

TGS Baltic atstovavo „Baltcap Infrastructure Fund“ sandoryje dėl 16 milijonų eurų vertės biomasę naudojančios jėgainės plėtros

TGS Baltic atstovavo „BaltCap Infrastructure Fund“ (BInF) fondui, kuris pasirašė inžinerijos, pirkimų ir statybos (EPC) sutartį su „Axis Technologies“ dėl BInF finansuojamo biomasę naudojančios jėgainės Vilniuje, netoli Gariūnų, projekto vystymo.

29
09 / 17

TGS Baltic atstovavo „Medicinos banką“ įsigyjant 30 mln. eurų paskolų portfelį

TGS Baltic buvo teisinis patarėjas „Medicinos bankui“ sudarant 29,8 mln. eurų vertės paskolų portfelio pirkimo-pardavimo sandorį. „Medicinos bankas“ iš UAB „Baltijos kredito sprendimai“ įgijo reikalavimo teises į buvusio banko „Snoras“ klientų – fizinių asmenų – būsto, studijų ir vartojimo paskolas.

28
09 / 17

TGS Baltic atstovavo „Litcapital I“ parduodant „Brolis Semiconductors“ akcijas

TGS Baltic teisininkai konsultavo rizikos kapitalo fondą „Litcapital I“ parduodant 85 proc. puslaidininkių lazerių gamybos įmonės „Brolis Semiconductors“ akcijų „Brolis Group“. TGS Baltic partneris Marius Matonis, asocijuotasis partneris Aurimas Pauliukevičius ir teisininkas Giedrius Svidras šiame procese buvo „Litcapital I“ patarėjai su sandoriu susijusiais teisiniais klausimais.

01
09 / 17

TGS Baltic atstovavo „Lietuvos energijai“ parduodant „Duomenų logistikos centrą“

TGS Baltic konsultavo „Lietuvos energiją“ sudarant sandorį dėl „Duomenų logistikos centro“ akcijų pardavimo „Telia Lietuva“.

27
07 / 17

TGS Baltic atstovavo „Lietuvos energijai“ struktūrizuojant inovacijų fondą

TGS Baltic atstovavo „Lietuvos energijai“, struktūrizuojant pirmąjį Baltijos šalyse specializuotą korporatyvinį rizikos kapitalo fondą, taip pat derinant visus su fondo steigimu susijusius dokumentus su atrinktu fondo valdytoju „Contrarian Ventures“. „Lietuvos energija“, UAB šiame sandoryje konsultavo TGS Baltic partneris Marius Matonis ir vyresnysis teisininkas Mantas Gofmanas.

23
07 / 17

TGS Baltic konsultavo „LHV Pension Funds“ dėl investavimo į „Cgates“ Lietuvoje

TGS Baltic tarptautinė komanda, kuriai vadovavo asocijuotoji partnerė Kadri Kallas (Estija), konsultavo vieną didžiausių Baltijos šalyse pensijų fondų valdytojų „LHV Pension Funds“ dėl investavimo į „Cgates“ kartu su „Livonia Partners“ ir „Ambient Sound Investments“.

43