AB „AviaAM Leasing“ pirminis viešas akcijų siūlymas

TGS Baltic konsultavo pagrindinį platintoją „ING Securities S.A.“ ir patarėją „Rubicon Partners Corporate Finance S.A.“, vykdant AB „AviaAM Leasing“ (pasaulinė kontroliuojančioji aviacijos srities bendrovė) pirminį viešą akcijų siūlymą Lenkijos investuotojams ir įtraukiant jas į prekybą Lenkijos reguliuojamoje rinkoje (Varšuvos vertybinių popierių biržoje).

Įgyvendinus šį viešą siūlymą gauta daugiau kaip 112 mln. Lenkijos zlotų. Tai buvo didžiausias užsienio įmonės pirminis viešas akcijų siūlymas Varšuvos vertybinių popierių biržoje ir antras pagal dydį akcijų įtraukimas į prekybos sąrašus Varšuvos vertybinių popierių biržoje 2013 metais.

Šiame procese kontoros teisininkai atsakė už bendrą projekto valdymą, konsultavo Lietuvos teisės klausimais. Kontora parengė siūlymo struktūrą, siūlomų AB „AviaAM Leasing“ akcijų ir jų įtraukimo į Lenkijos reguliuojamą rinką prospekto projektą bei visus kitus su projektu susijusius dokumentus, atstovavo AB „AviaAM Leasing“ Lietuvos banke, Lietuvos centriniame vertybinių popierių depozitoriume, atliko visus kitus reikiamus su pirminiu viešu akcijų siūlymu susijusius veiksmus.