Büroo uudised

30
01 / 19

TGS Balticu praktikaprogramm Tartu Ülikooli õigusteaduskonna tudengitele

TGS Baltic on äritegevuse nõustamisele spetsialiseerunud advokaadibüroo Baltikumis. Meie Eesti, Läti ja Leedu kontoris töötab üle 135 advokaadi. 2017. aastal oli TGS Baltic juuratudengite kõige eelistatum tööandja ning Äripäeva palga topis advokaadibüroode arvestuses 1. kohal.

24
01 / 19

Paul Varul kirjutab Edasis õigusloomest

TGS Balticu vanempartner, vandeadvokaat ja Tartu Ülikooli emeriitprofessor Paul Varul kirjutab Edasi.org veebiajakirjas uue õigussüsteemi loomisest Eestis 1990. aastate alguses, edasistest arengutest 2000ndatel ning sellest, kuidas õigusloomet paremini korraldada.

29
11 / 18

Chirag Mody liitub TGS Balticu tiimiga

Detsembris liitub TGS Balticu meeskonnaga vaidlustele spetsialiseerunud kogenud vandeadvokaat Chirag Mody, kes seni töötas advokaadibüroos Ellex Raidla.

26
09 / 18

Kristina Laarmaa valiti taas üheks Eesti nimekaimaks riigihangete spetsialistiks

Mainekas rahvusvaheline väljaanne Who's Who Legal tunnustab TGS Balticu nõunikku ja vandeadvokaati Kristina Laarmaad kui üht Eesti viiest nimekaimast riigihangete spetsialistist. 

11
09 / 18

Balti riikide ühinemis- ja omandamistehingute uuring 2018

Sel aastal läbi viidud Balti riikide ühinemis- ja omandamistehingute uuringust (Baltic M&A Deal Points Study 2018) selgub, et Balti riikide ühinemis- ja omandamistehingute turg on õitsele löönud ja tehingud on üha enam ülebaltilised, kaasates kõigis kolmes Balti riigis tegutsevaid ettevõtteid. Aastatel 2016–2017 hõlmas ligi 30% Balti riikides lõpule viidud ühinemis- ja omandamistehingutest kõigis kolmes Balti riigis tegutsevaid ettevõtteid, mis on ligi kaks korda enam kui aastatel 2014–2015. 

03
09 / 18

Vilius Bernatonis on TGS Balticu Leedu büroo uus juhtivpartner

TGS Balticu Leedu büroo pangandus- ja finantsõiguse ning energiaõiguse meeskondade juht partner Vilius Bernatonis võttis 1. septembril üle Leedu büroo juhtivpartneri rolli asutajaliikmelt ja seniselt juhtivpartnerilt Eugenija Sutkienėlt.

/5