Tehingud ja tunnustus

30
10 / 18

TGS Baltic nõustas Astel Gruppi osaluse omandamisel Rakvere Metsamajandis

TGS Balticu ühinemiste ja omandamiste meeskond nõustas partner Sander Kärsoni juhtimisel Astel Gruppi 95% suuruse osaluse omandamisel Baltikumi vanimas freesprussmajade tootjas Rakvere Metsamajand, mis tegutseb kaubamärgi Nordic Timber Homes all.

04
10 / 18

TGS Baltic nõustas Postit Eesti õiguse aspektides Transvali omandamisel

TGS Balticu ühinemiste ja omandamiste meeskond nõustas partner Kadri Kallase juhtimisel Soome juhtivat posti- ja logistikateenuseid pakkuvat ettevõtet Postit Eesti lepinguõiguse ja tööõiguse aspektides seoses siselogistika ettevõtte Suomen Transval Grupi omandamisega. Tehing jõustub pärast Soome Konkurentsi- ja Tarbijakaitseameti heakskiitu.

12
09 / 18

TGS Baltic aitas IK Investment Partners’il omandada Katsastus Group’i kuuluvaid ettevõtteid Rootsis, Poolas ja Balti riikides

IK Investment Partners omandas sõidukite tehnoülevaatust teostavad äriühingud A-Ülevaatus OÜ Eestis, SIA Scantest Lätis, A-Katsastus AB Rootsis ja Autotest Polska Sp. Z o.o. Poolas („kontsern“) A-Katsastus Group Oy'lt, mis on üks juhtivaid sõidukite ülevaatuse teenuseid pakkuvaid äriühinguid Euroopas.

30
08 / 18

TGS Baltic nõustas Eleringi 60 miljoni euro suuruste lepingute sõlmimisel Balticconnectori kompressorjaamade rajamiseks

Büroo nõustas Eesti elektri ja gaasi ühendsüsteemihaldurit Eleringi riigihankemenetluses, mille tulemusena sõlmiti Eesti-Soome gaasiühenduse Balticconnector Paldiski ja Eesti-Läti ühenduse Puiatu kompressorjaamade ehitus- ja projekteerimislepingud väärtusega 60 miljonit eurot.

04
05 / 18

TGS Baltic nõustas EstateGurut esimese institutsionaalse krediidiliinilepingu sõlmimisel Varengold Bankiga

Büroo pangandus- ja finantsõiguse meeskond nõustas partner Marko Kairjaki juhtimisel EstateGurut ettevõtte esimese institutsionaalse krediidiliinilepingu sõlmimisel Saksamaal asuva Varengold Bank AG-ga. Euroopa juhtiv piiriülene lühiajaliste kinnisvaralaenude ühisrahastusplatvorm EstateGuru rajas esimese institutsionaalse krediidiliini, mis investeeritakse Balti turul väljastatud laenudesse.

02
05 / 18

TGS Baltic nõustas Cryptust Rahapesu andmebüroos virtuaalvääringu raha vastu vahetamise ja rahakotiteenuse tegevuslubade taotlemisel

Büroo pangandus- ja finantsõiguse meeskond nõustas partner Marko Kairjaki juhtimisel Cryptust Rahapesu andmebüroos virtuaalvääringu raha vastu vahetamise ja rahakotiteenuse tegevuslubade taotlemisel.

/26