Tehingud ja tunnustus

04
10 / 18

TGS Baltic nõustas Postit Eesti õiguse aspektides Transvali omandamisel

TGS Balticu ühinemiste ja omandamiste meeskond nõustas partner Kadri Kallase juhtimisel Soome juhtivat posti- ja logistikateenuseid pakkuvat ettevõtet Postit Eesti lepinguõiguse ja tööõiguse aspektides seoses siselogistika ettevõtte Suomen Transval Grupi omandamisega. Tehing jõustub pärast Soome Konkurentsi- ja Tarbijakaitseameti heakskiitu.

12
09 / 18

TGS Baltic aitas IK Investment Partners’il omandada Katsastus Group’i kuuluvaid ettevõtteid Rootsis, Poolas ja Balti riikides

IK Investment Partners omandas sõidukite tehnoülevaatust teostavad äriühingud A-Ülevaatus OÜ Eestis, SIA Scantest Lätis, A-Katsastus AB Rootsis ja Autotest Polska Sp. Z o.o. Poolas („kontsern“) A-Katsastus Group Oy'lt, mis on üks juhtivaid sõidukite ülevaatuse teenuseid pakkuvaid äriühinguid Euroopas.

30
08 / 18

TGS Baltic nõustas Eleringi 60 miljoni euro suuruste lepingute sõlmimisel Balticconnectori kompressorjaamade rajamiseks

Büroo nõustas Eesti elektri ja gaasi ühendsüsteemihaldurit Eleringi riigihankemenetluses, mille tulemusena sõlmiti Eesti-Soome gaasiühenduse Balticconnector Paldiski ja Eesti-Läti ühenduse Puiatu kompressorjaamade ehitus- ja projekteerimislepingud väärtusega 60 miljonit eurot.

04
05 / 18

TGS Baltic nõustas EstateGurut esimese institutsionaalse krediidiliinilepingu sõlmimisel Varengold Bankiga

Büroo pangandus- ja finantsõiguse meeskond nõustas partner Marko Kairjaki juhtimisel EstateGurut ettevõtte esimese institutsionaalse krediidiliinilepingu sõlmimisel Saksamaal asuva Varengold Bank AG-ga. Euroopa juhtiv piiriülene lühiajaliste kinnisvaralaenude ühisrahastusplatvorm EstateGuru rajas esimese institutsionaalse krediidiliini, mis investeeritakse Balti turul väljastatud laenudesse.

02
05 / 18

TGS Baltic nõustas Cryptust Rahapesu andmebüroos virtuaalvääringu raha vastu vahetamise ja rahakotiteenuse tegevuslubade taotlemisel

Büroo pangandus- ja finantsõiguse meeskond nõustas partner Marko Kairjaki juhtimisel Cryptust Rahapesu andmebüroos virtuaalvääringu raha vastu vahetamise ja rahakotiteenuse tegevuslubade taotlemisel.

26
04 / 18

TGS Baltic nõustas Bergs Timberit Norvik Timber Industries ettevõtete omandamisel Baltikumis ja Ühendkuningriigis

TGS Balticu piiriülene ühinemiste ja ülevõtmiste meeskond nõustas partner Kadri Kallase juhtimisel Rootsi ettevõtet Bergs Timber AB Vika Woodi ja Byko-lati (Läti), EWP AS ja Laesti AS (Eesti) ja Norvik Shippingu (Ühendkuningriik) omandamisel Islandi ettevõttelt Norvik hf.

/26