TGS Baltic nõustas Euroapteeki Ülikooli Apteekide keti omandamisel Eestis

01
02 / 18

TGS Balticu ühinemiste ja omandamiste meeskond nõustas partnerite Kadri Kallase ja Sander Kärsoni juhtimisel Euroapteeki Ülikooli Apteekide keti omandamisel Eestis. Tehingu jõustumisel ostab Euroapteek ja integreerib oma võrgustikuga 13 Ülikooli Apteeki.

“Euroapteegi võrgustiku laienemine toob esmajärjekorras lisandväärtust meie klientidele, kuna kõikide Ülikooli Apteekide asukohad sobivad väga hästi meie võrgustikuga ilma ühegi kattumiseta,” lausus Euroapteegi juhatuse esimees Inna Mets. “Soovime koos Ülikooli Apteegi perega jätkata Euroapteegi võrgustiku arendamist ning pakkuda seeläbi oma klientidele parimat ja mugavaimat teenindust.”

Omandamistehingute jõustumise eeltingimuseks on Konkurentsiameti heakskiit, misjärel koosneb Euroapteegi võrgustik 73 apteegist, millest 54 on Euroapteegi omanduses ning 19 tegutsevad frantsiisilepingu alusel.

Euroapteek kuulub Maxima omanikele kuuluvasse Leedu Euroapotheca gruppi. Euroapotheca grupi võrgustikku kuulub hetkel kokku enam kui 450 apteeki Eestis, Lätis, Leedus, Poolas ja Ukrainas. http://www.euroapteek.ee/

Samal teemal

Euroapteegi pressiteade: Euroapteek omandab Ülikooli Apteegi keti
Äripäev: Euroapteek soetab Ülikooli Apteegid
Delfi Ärileht: Euroapteek ostab Ülikooli Apteegi keti
ERR: Euroapteek ostab Ülikooli Apteegi keti

Advokaadid

Kadri Kallas
Sander Kärson
Katri Paas-Mohando
Ingeri Luik-Tamme
Indrek Kangur
Meree Punab
Kärt Raud